Zamgławianie na chwilę obecną jest najnowocześniejszą metodą dokonywania dezynfekcji pomieszczeń. Dzięki tej metodzie mamy możliwość dokonania dezynfekcji dużych pomieszczeń kubaturowych i nie ma tu znaczenia czy są to pojedyncze pokoje w budynku takie jak biura w biurowcu czy wielkokubaturowe magazyny wysokiego składowania.
Zamgławiania dokonuje się za pomocą wytwornicy aerozoli, która skrapla detergent dezynfekujący do mikro cząstek, które długo utrzymują się w powietrzu, wnikają w mikro szczeliny w dezynfekowanych pomieszczeniach oraz równomiernie pokrywają całą dezynfekowaną przestrzeń.
Zamgławianie doskonale nadaje się do dezynfekcji przedszkoli, szkół, sal gimnastycznych, korytarzy a także przestrzeni usługowych takich jak restauracje, bary, hotele, pensjonaty i wiele innych.

Naszą ofertę wzbogaciliśmy właśnie o dokonywanie dezynfekcji metodą zamgławiania i już niedługo na naszej stronie pojawi się więcej materiałów na ten temat.
Jeżeli masz pytania dotyczące dezynfekcji tą nowoczesną metodą, napisz lub zadzwoń do nas. Postaramy się odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.

Trzymajcie się zdrowo!