+48 511 812 051 kontakt@ozonosfera.pl 24H/7

Ozonowanie pojazdów samochodowych

Ozonowanie samochodu, autobusu, przyczep kempingowych

Ozon jest gazem cięższym od powietrza, dzięki czemu doskonale wnika w trudno dostępne miejsca, które wymagają czyszczenia. Błyskawicznie wchodzi w reakcje z innymi cząsteczkami, utleniając, czyli likwidując, nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe dla zdrowia grzyby, pleśnie i roztocza. Co się dzieje z gazem po zakończeniu ozonowania samochodu lub innego pojazdu? Następuje jego samoczynny rozpad, a auto po wywietrzeniu jest gotowe do ponownego użytkowania.

Ozonowanie pojazdów prywatnych

Pojazdy codziennego użytku przy wysokiej eksploatacji szybko nabierają uporczywych zapachów, które skrywają się w najmniej dostępnych miejscach. Zapach jedzenia, dymu papierosowego, potu, zwierząt, wymiocin czy chemikaliów powoduje, że korzystanie z auta staje się uciążliwe dla pasażerów. Ozonowanie pojazdu sprawi, że wnętrze samochodu, przyczepy kempingowej, łodzi czy innego środka transportu nabierze świeżości, która będzie się utrzymywała przez długi czas.

Ozonowanie auta to jedna z najważniejszych czynności, którą warto wykonać przed sprzedażą. Nieprzyjemny zapach może odstraszyć potencjalnego nabywcę i obniżyć wartość pojazdu. Dezynfekcja samochodu może przyczynić się do szybszego znalezienia nowego właściciela.

Ozonowanie samochodów służbowych

Ozonowanie auta warto wykonywać regularnie, jeśli prowadzisz firmę transportową i posiadasz flotę pojazdów przewożących pasażerów lub różnego rodzaju towary. Informacja o regularnym wykonywaniu ozonowania może wpłynąć na większe zainteresowanie wykonywanymi usługami. Oprócz dezynfekcji kabiny kierowcy oraz miejsc, z których korzystają pasażerowie, wykonujemy ozonowanie przestrzeni ładunkowej. Dzięki temu możesz bezpiecznie przewozić wewnątrz różnego rodzaju towary bez obawy, że zostaną przesycone uciążliwymi zapachami lub zalegną się w nich owady.

Nie musisz się martwić, że, wykonując ozonowanie samochodów służbowych, wyłączysz z użytkowania całą flotę pojazdów na długi czas. Pracujemy także w niestandardowych godzinach! Możesz zlecić nam wykonanie ozonowania, gdy część maszyn czeka na załadunek. Dokładnie zabezpieczymy przestrzeń podlegającą ozonowaniu, a po zakończeniu procesu dezynfekcji wywietrzymy pojazdy i udostępnimy auta do ponownego użytkowania. Odkażone, wolne od uciążliwych zapachów i gotowe do drogi.

Czynności wykonywane podczas usługi ozonowania samochodu i przestrzeni załadunkowej.

 • Zabezpieczenie przestrzeni, która podlegała będzie ozonowaniu,
 • Ustawienie Ozonatorów w odpowiednich miejscach,
 • Rozpoczęcie Ozonowania, kontrola przebiegu procesu,
 • Intensywne wietrzenie pojazdu.

Co daje regularne ozonowanie pojazdów?

 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów (deodoryzacja),
 • Usuwanie zapachu stęchlizny wynikającej z zawilgocenia,
 • Usuwanie zapachu dymu papierosowego, papierosów,
 • Usuwanie zapachu wymiocin,
 • Usuwanie zapachów po zwierzętach,
 • Likwidacja owadów i insektów,
 • Dezynfekcja przestrzeni ładunkowej, usuwanie kwasu mlekowego.

Wypełnij formularz w celu zamówienia usługi

 

  Miasta w jakich świadczymy usługi ozonowania

  Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku. Dokonujemy usług ozonowania ta terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) a także w innych miejscowościach takich jak Wejherowo, Rumia, Reda, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Malbork, Tczew, Elbląg.

  Posiadamy także oddział naszej firmy w Działdowie dzięki czemu usługi wykonujemy także na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego głównie w takich miastach jak Olsztyn, Ostróda, Nidzica, Mława, Lidzbark, Brodnica, Iława.

  Do naszych klientów dojeżdżamy też do innych miast i województw na terenie całej polski.

  Aktualności