+48 511 812 051 kontakt@ozonosfera.pl 24H/7

Ozonowanie hal produkcyjnych i magazynów

Ozonowanie powierzchni przemysłowych i magazynowych

Hale produkcyjne, magazyny i zakłady przemysłowe to pomieszczenia, które są szczególnie narażone na powstawanie nieprzyjemnych zapachów. W przypadku dezynfekcji tego typu obiektów największym wyzwaniem jest ich kubatura. Dlatego jednym z najpopularniejszych sposobów przywrócenia świeżości w miejscach składowania towaru jest ozonowanie hal produkcyjnych i magazynów.

Ozon to gaz o właściwościach aseptycznych, który dociera do wszystkich, nawet trudny dostępnych miejsc. Dzięki temu doskonale poradzi sobie z dezynfekcją pomieszczeń przeznaczonych do przechowywania i przetwarzania produktów spożywczych. Sterylizacja usuwa nieprzyjemne zapachy (np. stęchlizny czy dymu papierosowego), szkodliwe związki chemiczne oraz drobnoustroje chorobotwórcze (wirusy i bakterie). Ozonowanie pozwala także na skutecznie pozbycie się szkodników (owadów i insektów).

Profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń magazynowych

Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, aby towar trafił do punktów sprzedaży, a stamtąd do rąk klientów, w taki stanie, w jakim opuścił zakład produkcyjny. Regularna dezynfekcja pomieszczeń magazynowych pozwala zminimalizować ryzyko zanieczyszczenia składowanych tam produktów. Ogranicza także rozprzestrzenianie się wielu groźnych chorób wirusowych i pozwala zredukować ilość alergenów w powietrzu, czyniąc miejsce pracy bardziej komfortowym dla pracowników.

Nie możesz sobie pozwolić na dłuższą przerwę w działaniu przedsiębiorstwa? Dezynfekcja ozonem nie wymaga żmudnego przygotowywania pomieszczeń tak jak w przypadku stosowania chemicznych metod dezynfekcji. Ozonowanie hal produkcyjnych i magazynów, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel, jest w pełni bezpieczne. Dzięki temu, że ozon rozpada się w powietrzu samoistnie, pomieszczenia są gotowe do ponownego użytku już po kilkudziesięciu minutach po zakończeniu ozonowania. Przeprowadzamy dezynfekcję także w niestandardowych godzinach. Dzięki temu proces sterylizacji nie zaburza pracy przedsiębiorstwa i nie generuje strat.

Czynności wykonywane podczas usługi ozonowania hal produkcyjnych, magazynów.

 • Zabezpieczenie przestrzeni, która podlegała będzie ozonowaniu,
 • Ustawienie Ozonatorów w odpowiednich miejscach,
 • Rozpoczęcie Ozonowania, kontrola przebiegu procesu,
 • Intensywne wietrzenie pomieszczeń.

Co daje ozonowanie powierzchni magazynowych i przemysłowych?

 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów (deodoryzacja),
 • Usuwanie zapachu stęchlizny, dymu papierosowego, zapachu po pożarze,
 • Usuwanie zapachów po zwierzętach,
 • Likwidacja owadów i insektów,
 • Usuwanie bakterii i wirusów po przebytych chorobach ludzi i zwierząt,
 • Usuwanie szkodliwych związków zawartych w farbach i szpachlach oraz samego zapachu po remoncie.

Wypełnij formularz w celu zamówienia usługi

 

  Miasta w jakich świadczymy usługi ozonowania

  Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku. Dokonujemy usług ozonowania ta terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) a także w innych miejscowościach takich jak Wejherowo, Rumia, Reda, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Malbork, Tczew, Elbląg.

  Posiadamy także oddział naszej firmy w Działdowie dzięki czemu usługi wykonujemy także na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego głównie w takich miastach jak Olsztyn, Ostróda, Nidzica, Mława, Lidzbark, Brodnica, Iława.

  Do naszych klientów dojeżdżamy też do innych miast i województw na terenie całej polski.

  Aktualności