+48 511 812 051 kontakt@ozonosfera.pl 24H/7

Ozonowanie domu i mieszkania

Ozonowanie Mieszkań i Domów

Dom i mieszkanie po ozonowanie odzyskują wszelkie walory higieniczne. Dzięki ozonowaniu wszystkie pomieszczenia są świeże co bardzo dobrze wpływa na dobre samopoczucie i komfort wszystkich domowników. Ozonowanie przestrzeni mieszkalnej jest bardzo bezpieczne, nie wpływa negatywnie na organizmy żywe tak jak dezynfekcja tradycyjnymi środkami, np. zawierającymi drażniący chlor.

Czas jaki jest potrzebny do przeprowadzenia ozonowania, zawsze wyliczany jest na podstawie przestrzeni która jest poddawana dezynfekcji oraz substancji, których chcemy się pozbyć.

Po wykonanym procesie ozonowania ozon ulega rozpadowi i mieszkanie już po kilkudziesięciu minutach nadaje się do użytkowania bez obaw o zatrucie.

Czynności wykonywane podczas usługi ozonowania mieszkania i domu.

  • Zabezpieczenie przestrzeni, która podlegała będzie ozonowaniu,
  • Ustawienie Ozonatorów w odpowiednich miejscach,
  • Rozpoczęcie Ozonowania, kontrola przebiegu procesu,
  • Intensywne wietrzenie pomieszczeń.

Co daje ozonowanie domu i mieszkania.

  • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów (deodoryzacja),
  • Usuwanie zapachu stęchlizny, dymu papierosowego, zapachu po pożarze,
  • Usuwanie zapachów po zwierzętach,
  • Likwidacja owadów i insektów,
  • Usuwanie bakterii i wirusów po przebytych chorobach ludzi i zwierząt,
  • Usuwanie szkodliwych związków zawartych w farbach i szpachlach oraz samego zapachu po remoncie.

Wypełnij formularz w celu zamówienia usługi

 

Miasta w jakich świadczymy usługi ozonowania

Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku. Dokonujemy usług ozonowania ta terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) a także w innych miejscowościach takich jak Wejherowo, Rumia, Reda, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Malbork, Tczew, Elbląg.

Posiadamy także oddział naszej firmy w Działdowie dzięki czemu usługi wykonujemy także na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego głównie w takich miastach jak Olsztyn, Ostróda, Nidzica, Mława, Lidzbark, Brodnica, Iława.

Do naszych klientów dojeżdżamy też do innych miast i województw na terenie całej polski.

Aktualności

Zamgławianie – dezynfekcja pomieszczeń

Zamgławianie na chwilę obecną jest najnowocześniejszą metodą dokonywania dezynfekcji pomieszczeń. Dzięki tej metodzie mamy możliwość dokonania dezynfekcji dużych pomieszczeń kubaturowych i nie ma tu znaczenia czy są to pojedyncze pokoje w budynku takie jak biura w biurowcu czy wielkokubaturowe magazyny wysokiego składowania. Zamgławiania dokonuje się…

Czytaj...

Dezynfekcja ozonem skutecznie niszczy koronawirus SARS-CoV-2

Pierwsze przypadki zachorowań na chorobę COVID-19 spowodowanych koronawirusem miały miejsce w grudniu 2019r. Centrum wybuchu epidemii była miejscowość Wuhan w środkowych Chinach, w prowincji Hubei. Powstało wiele teorii spiskowych, jakoby wirus SARS-CoV-2 został stworzony do depopulacji ludności na całym świecie. Naukowcy stwierdzili, że mutacja wirusa…

Czytaj...

Koronowirus SARS-CoV-2 – Ozonowanie

W związku z licznymi zapytaniami i obawami wystąpienia epidemii koronawirusa w Polsce, firma Ozonosfera oświadcza, że nasz personel jest przygotowany nieść pomoc w dezynfekcji ognisk o podwyższonym ryzyku wystąpienia SARS-CoV-2.Istnieją naukowe dowody potwierdzające pozytywne oddziaływanie cząsteczek ozonu na neutralizację wirusów.W przypadku wystąpienia zagrożenia skażeniem koronawirusem…

Czytaj...