+48 511 812 051 kontakt@ozonosfera.pl 24H/7

Ozonowanie domu i mieszkania

Ozonowanie mieszkań i domów

Nieprzyjemny zapach w mieszkaniu jest uciążliwy dla domowników oraz ich gości. Dyskomfort psychiczny to jednak nie wszystko! Charakterystyczna woń stęchlizny to sygnał ostrzegawczy, którego nie wolno bagatelizować, ponieważ świadczy o rozwoju niebezpiecznych dla zdrowia grzybów. Trudne do zniesienia zapachy (pleśni, dymu papierosowego lub zwierząt) mogą także utrudniać sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na ozonowanie pokoju, domu lub mieszkania.

Pomieszczenia mieszkalne po dezynfekcji odzyskują wszelkie walory higieniczne. Ozon skutecznie usuwa uciążliwe zapachy (w tym także chemikaliów wykorzystywanych w trakcie budowy i remontu), co bardzo dobrze wpływa na samopoczucie i komfort wszystkich domowników, zwłaszcza tych najmłodszych i najbardziej schorowanych. Ozonowanie pokoju lub mieszkania warto wykonać przed pojawieniem się w domu niemowlęcia lub powrotem osoby starszej ze szpitala. Proces ten pozwala usunąć zagrożenia niewidoczne gołym okiem. O3 niszczy bakterie i wirusy, które mogą pozostawać na powierzchni przedmiotów codziennego użytku i prowadzić do zakażenia.

Profesjonalne ozonowanie powietrza w domu

Ozonowanie mieszkania jest bardzo bezpieczne i nie wpływa negatywnie na organizmy żywe w przeciwieństwie do dezynfekcji tradycyjnymi środkami np. zawierającymi drażniący chlor. Proces ten powinien być przeprowadzany przez wykwalifikowanych pracowników, którzy zabezpieczą wszystkie pomieszczenia w domu i będą sprawować kontrolę nad jego prawidłowym przebiegiem. Ozonowanie mieszkań wykonujemy, bazując na wysokiej klasy sprzęcie oraz wieloletnim doświadczeniu w branży. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie przeszkolenie, które umożliwia im szybkie, dokładne i bezpieczne zakończenie procesu dezynfekcji.

Czas, jaki jest potrzebny do przeprowadzenia ozonowania powietrza w domu, zawsze wyliczany jest na podstawie przestrzeni, która jest poddawana dezynfekcji, oraz substancji, których chcemy się pozbyć. Po zakończeniu procesu ozon ulega rozpadowi i mieszkanie już po kilkudziesięciu minutach, po intensywnym wietrzeniu, nadaje się do użytkowania bez obaw o zatrucie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zadbaj o bezpieczeństwo tych, których kochasz.

Czynności wykonywane podczas usługi ozonowania mieszkania i domu.

 • Zabezpieczenie przestrzeni, która podlegała będzie ozonowaniu,
 • Ustawienie Ozonatorów w odpowiednich miejscach,
 • Rozpoczęcie Ozonowania, kontrola przebiegu procesu,
 • Intensywne wietrzenie pomieszczeń.

Co daje ozonowanie pokoi oraz innych pomieszczeń?

 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów (deodoryzacja),
 • Usuwanie zapachu stęchlizny, dymu papierosowego, zapachu po pożarze,
 • Usuwanie zapachów po zwierzętach,
 • Likwidacja owadów i insektów,
 • Usuwanie bakterii i wirusów po przebytych chorobach ludzi i zwierząt,
 • Usuwanie szkodliwych związków zawartych w farbach i szpachlach oraz samego zapachu po remoncie.

Wypełnij formularz w celu zamówienia usługi

 

  Miasta w jakich świadczymy usługi ozonowania

  Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku. Dokonujemy usług ozonowania ta terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) a także w innych miejscowościach takich jak Wejherowo, Rumia, Reda, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Malbork, Tczew, Elbląg.

  Posiadamy także oddział naszej firmy w Działdowie dzięki czemu usługi wykonujemy także na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego głównie w takich miastach jak Olsztyn, Ostróda, Nidzica, Mława, Lidzbark, Brodnica, Iława.

  Do naszych klientów dojeżdżamy też do innych miast i województw na terenie całej polski.

  Aktualności