+48 511 812 051 kontakt@ozonosfera.pl 24H/7

O firmie

OZONOSFERA

Kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deodoryzacji poprzez ozonowanie

Nasza firma obsługuje klientów w zakresie dezynfekcji i dezynsekcji pomieszczeń, wykorzystując metodę stężonego ozonu wytworzonego za pomocą generatorów ozonu.
Usługi ozonowania wykonujemy kompleksowo dbając przy tym, aby każdy z etapów prowadzonych przez nas prac odbył się zgodnie z przewidzianymi procedurami.

Stosowane przez nas procedury przeprowadzania ozonowania, stworzone zostały na podstawie naszego doświadczenia oraz wynikają z publikacji naukowych opartych na przeprowadzanych badaniach w zakresie dezynfekcji przy użyciu ozonu o wysokim stężeniu.

Czemu warto powierzyć ozonowanie nam?

  • Używamy nowoczesnego, certyfikowanego sprzętu,
  • szybko reagujemy na Państwa zgłoszenia,
  • podejmujemy się ozonowana niestandardowych powierzchni,
  • w przypadku reklamacji powtarzamy ozonowanie,
  • stali klienci mają możliwość negocjacji cen.

Obszar na jakim działamy

Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku. Dokonujemy usług ozonowania ta terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) a także w innych miejscowościach takich jak Wejherowo, Rumia, Reda, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Malbork, Tczew, Elbląg.

Posiadamy także oddział naszej firmy w Działdowie dzięki czemu usługi wykonujemy także na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego głównie w takich miastach jak Olsztyn, Ostróda, Nidzica, Mława, Lidzbark, Brodnica, Iława.

Do naszych klientów dojeżdżamy też do innych miast i województw na terenie całej polski. Sprawdź zasięg działania naszej firmy w Warszawie i okolicy.

Zapraszamy do współpracy!

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania związane z ozonowaniem, skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy i doradzimy Ci w kwestii naszych usług.