+48 511 812 051 kontakt@ozonosfera.pl 24H/7

Ozonowanie hoteli, restauracji, sal konferencyjnych

Ozonowanie hotelu, restauracji, sal

Podczas wynajmowania pokoi hotelowych oraz apartamentów, ich właściciele często nie mogą pozwolić sobie na przestój w przyjmowaniu nowych gości. W takiej sytuacji ozon jest najlepszą możliwością, aby wykonać szybkie odświeżenia pokoju, w czasie pomiędzy rezerwacjami.
W kilka chwil ozon dostanie się do wszystkich elementów wyposażenia, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy i pomagając odzyskać świeżość oczekiwaną przez gości.

Prawidłowo przeprowadzone ozonowanie jest w pełni bezpieczne dla ludzi przebywających w pobliżu ozonowanej strefy a także dla osób które po ozonowaniu będą korzystały z pokoi.

Czynności wykonywane podczas usługi ozonowania hoteli, apartamentów i restauracji.

 • Zabezpieczenie przestrzeni, która podlegała będzie ozonowaniu,
 • Ustawienie Ozonatorów w odpowiednich miejscach,
 • Rozpoczęcie Ozonowania, kontrola przebiegu procesu,
 • Intensywne wietrzenie pomieszczeń.

Co daje ozonowanie hotelu i restauracji?

 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów (deodoryzacja),
 • Usuwanie zapachu stęchlizny, dymu papierosowego, zapachu po pożarze,
 • Usuwanie zapachów po zwierzętach,
 • Likwidacja owadów i insektów,
 • Usuwanie bakterii i wirusów po przebytych chorobach ludzi i zwierząt,
 • Usuwanie zapachów perfum i kosmetyków.

Wypełnij formularz w celu zamówienia usługi

 

  Miasta w jakich świadczymy usługi ozonowania

  Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku. Dokonujemy usług ozonowania ta terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) a także w innych miejscowościach takich jak Wejherowo, Rumia, Reda, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Malbork, Tczew, Elbląg.

  Posiadamy także oddział naszej firmy w Działdowie dzięki czemu usługi wykonujemy także na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego głównie w takich miastach jak Olsztyn, Ostróda, Nidzica, Mława, Lidzbark, Brodnica, Iława.

  Do naszych klientów dojeżdżamy też do innych miast i województw na terenie całej polski.

  Aktualności

  Zamgławianie – dezynfekcja pomieszczeń

  Zamgławianie na chwilę obecną jest najnowocześniejszą metodą dokonywania dezynfekcji pomieszczeń. Dzięki tej metodzie mamy możliwość dokonania dezynfekcji dużych pomieszczeń kubaturowych i nie ma tu znaczenia czy są to pojedyncze pokoje w budynku takie jak biura w biurowcu czy wielkokubaturowe magazyny wysokiego składowania. Zamgławiania dokonuje się…

  Czytaj...

  Dezynfekcja ozonem skutecznie niszczy koronawirus SARS-CoV-2

  Pierwsze przypadki zachorowań na chorobę COVID-19 spowodowanych koronawirusem miały miejsce w grudniu 2019r. Centrum wybuchu epidemii była miejscowość Wuhan w środkowych Chinach, w prowincji Hubei. Powstało wiele teorii spiskowych, jakoby wirus SARS-CoV-2 został stworzony do depopulacji ludności na całym świecie. Naukowcy stwierdzili, że mutacja wirusa…

  Czytaj...

  Koronowirus SARS-CoV-2 – Ozonowanie

  W związku z licznymi zapytaniami i obawami wystąpienia epidemii koronawirusa w Polsce, firma Ozonosfera oświadcza, że nasz personel jest przygotowany nieść pomoc w dezynfekcji ognisk o podwyższonym ryzyku wystąpienia SARS-CoV-2.Istnieją naukowe dowody potwierdzające pozytywne oddziaływanie cząsteczek ozonu na neutralizację wirusów.W przypadku wystąpienia zagrożenia skażeniem koronawirusem…

  Czytaj...