+48 511 812 051 kontakt@ozonosfera.pl 24H/7

Ozonowanie hoteli, restauracji, sal konferencyjnych

Ozonowanie hoteli, restauracji i sal bankietowych

Ozon to gaz występujący w stratosferze oraz… jeden z najsilniejszych środków dezynfekujących! Dzięki właściwościom antyseptycznym jest w stanie skutecznie usunąć nieprzyjemne zapachy nawet z trudno dostępnych miejsc. O3 jest wykorzystywany w branży turystycznej do dezynfekcji pomieszczeń hotelowych, sal bankietowych, konferencyjnych i restauracyjnych.

Ozonowanie hoteli oraz innych obiektów noclegowych

Czas to pieniądz. Doskonale wiedzą o tym właściciele hoteli, pensjonatów czy ośrodków konferencyjno-wypoczynkowych, którzy nie mogą sobie pozwolić na przestój w przyjmowaniu nowych gości. Nieprzyjemne zapachy: stęchlizny, dymu papierosowego, zwierząt, kosmetyków lub środków czystości używanych przez poprzednich lokatorów mogą być uciążliwe dla kolejnych gości. W wielu przypadkach nawet intensywne wietrzenie może nie wystarczyć. Ozonowanie hoteli to sposób na szybkie odświeżenie pokoju pomiędzy rezerwacjami. O3 błyskawicznie wnika we wszystkie zakamarki i elementy wyposażenia, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy. Po zakończeniu procesu odkażania pomieszczenie szybko odzyskuje oczekiwaną przez gości świeżość.

Informacja na stronie internetowej obiektu o regularnym ozonowaniu hotelu może stanowić dodatkową zachętę dla klientów. Prawidłowo przeprowadzone ozonowanie jest w pełni bezpieczne dla osób przebywających w pobliżu, a także dla tych, którzy będą korzystać z pokoi po zakończeniu procesu dezynfekcji.

Ozonowanie restauracji, barów, domów weselnych oraz sal bankietowych

Miejsce przygotowywania i spożywania posiłków powinno być wolne od uciążliwych zapachów, owadów czy insektów. Ozonowanie restauracji można przeprowadzić w każdym pomieszczeniu: kuchni, magazynie spożywczym, pomieszczeniu socjalnym, toaletach dla gości i personelu, a także na sali konsumpcyjnej. Nie musisz zamykać restauracji na kilka dni! Nieprzyjemne zapachy oraz niedostrzegalne gołym okiem drobnoustroje chorobotwórcze usuniemy w godzinach zamknięcia lokalu. Dzięki temu nic nie tracisz, a możesz realnie wpłynąć na wzrost satysfakcji klientów odwiedzających lokal. Dezynfekcję sal konsumpcyjnych oraz pomieszczeń technicznych i socjalnych warto przeprowadzać regularnie, aby mieć pewność, że pomieszczenia, w których przebywają Twoi pracownicy oraz goście są w pełni bezpieczne.

Czynności wykonywane podczas usługi ozonowania hoteli, apartamentów i restauracji.

 • Zabezpieczenie przestrzeni, która podlegała będzie ozonowaniu,
 • Ustawienie Ozonatorów w odpowiednich miejscach,
 • Rozpoczęcie Ozonowania, kontrola przebiegu procesu,
 • Intensywne wietrzenie pomieszczeń.

Co daje ozonowanie hotelu i restauracji?

 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów (deodoryzacja),
 • Usuwanie zapachu stęchlizny, dymu papierosowego, zapachu po pożarze,
 • Usuwanie zapachów po zwierzętach,
 • Likwidacja owadów i insektów,
 • Usuwanie bakterii i wirusów po przebytych chorobach ludzi i zwierząt,
 • Usuwanie zapachów perfum i kosmetyków.

Wypełnij formularz w celu zamówienia usługi

 

  Miasta w jakich świadczymy usługi ozonowania

  Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku. Dokonujemy usług ozonowania ta terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) a także w innych miejscowościach takich jak Wejherowo, Rumia, Reda, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Malbork, Tczew, Elbląg.

  Posiadamy także oddział naszej firmy w Działdowie dzięki czemu usługi wykonujemy także na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego głównie w takich miastach jak Olsztyn, Ostróda, Nidzica, Mława, Lidzbark, Brodnica, Iława.

  Do naszych klientów dojeżdżamy też do innych miast i województw na terenie całej polski.

  Aktualności